+420 605 148 310

info@trojanec.cz

na YouTube

Arborista Jan Trojanec

Jmenuji se Jan Trojanec a arboristika je pro mě prací, která mě baví a do které vždy dávám maximum. Společně s dalšími kolegy arboristy působíme na jižní Moravě a zabýváme se:

Odborné a pracovní zkušenosti

V roce 2006 jsem poprvé začal pracovat pro uznávanou arboristickou firmu Bartlett Tree Experts v Richmondu v USA. Po osmi měsících tvrdé dřiny jsem získal mnoho zkušeností, ale zároveň jsem zjistil, že mě tato práce baví a naplňuje. Toto nadšení mi vydrželo až do dneška a věřím, že tomu tak bude i nadále.

S prací v USA jsem byl velmi spokojen, a když jsem se tam v roce 2008 opět vrátil, po několika měsících jsem získal dvě pracovní ocenění (Most Improved Award, Office Safety Award).

Od jara 2009 jsem začal v oboru arboristiky pracovat na živnost v ČR. V roce 2010 jsem získal certifikáty European Tree Worker – arborista stromolezec a Český Certifikovaný Arborista. Můj poslední pracovní pobyt v USA proběhl v roce 2015. Přes velký úspěch a navázání velmi dobrých vztahů s americkýcmi kolegy to však byla návštěva zřejmě poslední. V roce 2016 jsem se oženil a založil rodinu.

Nadále tedy pracuji v Česku jako certifikovaný arborista a společně s mými kolegy se snažíme poskytovat ty nejlepší služby v péči o stromy.